Для російських шанувальників футболу гра вийшла дуже нервовою та напруженою, а нейтральні вболівальники відверто нудьгували на трибунах. Матч почався дуже неспішно. Можливо, спека, яка царіала на майданчику, заважала футболістам показати весь атакуючий потенціал. Однак списувати все на погоду не можна.

Відео: Жителі Південної Кореї бунтують проти розміщення американської системи ПРО

Після перших матчів у всіх групах мундіалю можна зробити загальний висновок про те, що команди діляться на дуже майстерних, здатних і слабких. Нейтрального глядачеві складно сказати до якої групи віднести Росію і Південну Корею. Одназночно варто згадати про те, що глядачі на трибунах і біля телевізорів очікували більшого. Гра не явила собою справжнє футбольне бенкет і торжество. На полі була сувора робота, гравці віддавали всі сили, але бачити в першому таймі виходило мало у обох збірних. Рідкісні віддалені удари, навіси зі стандартів не приносили бажаного результату ні одним, ні іншим. У підсумку до перерви на табло горіли сумні нулі.

Після перерви темп не збільшився. Перший небезпечний удар по воротах завдали росіяни. Голкіпер Південної Кореї парирував м`яч після удару через штрафний. Корейці відповіли тим же. Ігор Акінфєєв з працею відбивав м`ячі після найпотужніших дальніх ударів. Здавалося б нічого не віщувало біди російської збірної, але на 68 хвилині Лі Ген Хо завдає чергового дальній удар, а голкіпер збірної Росії допускає жахливу помилку. М`яч вислизає з рук Акінфєєва і зрадницьки перетинає лінію воріт. 1 - 0 повели корейці.

Відео: ПРО США в Південній Кореї! Швидше Проти Росії і Китаю, а Чи не Проти КНДР!

Збірна Росії після пропущеного м`яча активізувалася. Росіяни атакувати стали з великим бажанням. Можливо, що важливу роль в матчі зіграли заміни після 60 хвилини. На полі з`явилися Дзагоєв і Кержаков. Саме їм довелося взяти на себе тягар лідерства в атакуючих поривах російської збірної. Благо, заміни спрацювали.

На 74 хвилині Кержаков зрівнює рахунок після удару Дзагоєва і штовханини у воротарському. 1 - 1 - російським болельщікм стало легше. Тільки після цього глядачі побачили справжнє бажання росіян йти вперед. Однак забити ще один м`яч так і не вдалося. Варто визнати, що атакам росіян не вистачало розумності, креативності і мастеровітості.

Підсумковий рахунок зустрічі - 1 - 1. Ця нічия стала третьою на турнірі. Росія і Південна Корея набирають по одному очку і ділять 2 і 3 сходинку в групі Н, поступаючись лідерством збірній Бельгії.